Schořov


       Aktuální informace:

   
V obci jsou realizovány pravidelné sportovní akce pro děti - např. Svátek čarodějnic, Pouštění draků,  Zahájení prázdnin, Mikulášská nadílka. Dále se pořádají kulturní akce jako např. Rybářské tření (v dubnu), Staročeské kácení máje a Den matek (v květnu), Pouťová zábava (v srpnu), Posvícenská zábava (v září).
   V polovině ledna 2006 se konal první ročník běhu na lyžích Schořovská stopa. Trasa vedla v okolí Schořova v délce cca. 4-5 km. Obrázky zde.
   Dne 28.10.2006 se konaly v obci cyklistické závody pod názvem Koudelkova horalka. Zúčastnilo se 15 dětí a 19 dospělých. Trať dětí měřila 6 km a zvítězil Jan Zosimčuk a z děvčat Blanka Jelínková. Dospělí měli trať dlouhou 18 km a nejlépe si vedl Tomáš Krejčí. Na startu se objevil i cyklista pan Zd. Mastík v historickém vojenském oblečení na starodávném kole. Obrázky ze závodu najdete zde.

     Dne 26.5.2007 se uskutečnilo ve Schořově kácení máje. Několik snímků z této akce najdete zde.

     Obecní úřad Tupadly ve spolupráci s obecními úřady Schořov, Adamov a Potěhy pořádal dne 9. června 2007 v Tupadlech v pohostinství Ve Frmole posezení pro seniory s kapelou Staropražští Heligonkáři. Součástí programu bylo i malé pohoštění.  Akce se zúčastnilo i několik našich občanů. Zde si můžete prohlédnout fotografie.

Nabídka práce zde a zde další.
      

 


Obecní úřad

Historie

Památky

Aktuality

Kontakty

Úřední deska